مرکزاموزش کمال الدین :: دانلود کتاب درس آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول
Xگروه بین المللی HSE IRAN
گروه بین المللی ایمنی بهداشت

مرکزاموزش کمال الدین :: دانلود کتاب درس آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول
 
چت روم

:
:
:
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی

لینک دوستان
دانلود کتاب درس آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول

بسم الله الرحمن الرحیم
والدین و دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول سال تحصیلی 99 - 1400 برای آگاهی از محتوای کتاب درسی آموزش قرآن هفتم متوسطه اول و آشنایی با بخش های مختلف آن می توانند نسخه pdf آن را در این مقاله دانلود و مطالعه نمایند .

همچنین جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان هفتم متوسطه اول در امتحانات دی ماه و خرداد ماه ، روش های برنامه ریزی تحصیلی و مطالعه دروس را برای دانش آموزان هفتم متوسطه اول شرح داده و در ادامه این مقاله فایل دانلود کتاب درس آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول ۹۹ - ۱۴۰۰ به همراه نمونه سوالات این درس ارائه شده است .

دانلود کتاب درس آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول 99 - 1400
جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول با محتوای کتاب درس آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول سال تحصیلی ۹۹ - ۱۴۰۰ ، فایل pdf این کتاب را در این قسمت ارائه داده ایم . دانش آموزان با کلیک روی لینک زیر می توانند فایل pdf کتاب آموزش قرآن را به صورت رایگان دریافت نمایند .
 
 
نحوه مطالعه کتاب آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول 99 - 1400
برنامه ریزی درسی و روش صحیح کتاب آموزش قرآن 
پایه هفتم متوسطه اول مطالعه دروس ، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت تحصیلی دانش آموز ایفا کرده و می تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر را تضمین نماید . بنابراین در ادامه سعی کرده ایم به نکات مهم درباره مطالعه کتاب آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول بپردازیم .
 
  فواصل زمانی کوتاه اما پیوسته
خواندن کتاب آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول می بایست به صورت پیوسته اما در فواصل زمانی کوتاه باشد چرا که مطالعه دروس به صورت متوالی و بدون استراحت بسیار خسته کننده خواهد بود . بنابراین سعی کنید در فواصل زمانی کوتاه ( حتی 10 دقیقه ) اما به صورت پیوسته درس بخوانید .
 
 استراحت فراموش نشود .
ذهن انسان پس از کار و مطالعه طولانی در بازه های زمانی طولانی مدت و بدون استراحت ، تحت فشار قرار گرفته و دچار استرس می شود . تحقیقات ثابت کرده که در حالت استرس مغز اطلاعات جدید را جذب نکرده و این اطلاعات جدید معمولا به راحتی فراموش می شوند . پس بهتر است به منظور بالا بردن کارایی و یادگیری زمان هایی را برای استراحت در نظر گرفته و کتاب آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول را برای مدت کوتاهی هم که شده به کل کنار بگذارید .
 
 اهمیت وضعیت جسمانی و سلامت
ذهن انسان در حالت آرامش قدرت یادگیری بسیار بالاتری دارد و در حالت هایی مانند خستگی ، عصبانیت و احساسات منفی دیگر ، حواس پرت و شتاب زده عمل می کند . بنابراین هر وقت که در وضعیت روحی یا جسمانی مناسبی نبوده و یا ذهنتان درگیر افکار دیگری است ، سمت یادگیری مباحث جدید کتاب آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول نروید .
 
  مرور درس ها در همان روز یادگیری
نکات مهم کتاب آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول را که یاد گرفته اید در همان روز مرور کنید و نگذارید مدتی از زمان یادگیری شما بگذرد چرا که خیلی از مباحثی که یاد گرفته اید در حافظه کوتاه مدت شما بوده و با مرور نکردن در همان روز ، به کل از یادتان خواهد رفت . بنابراین با مرور هر درس بلافاصله پس از یادگیری ، نکات مهم هر درس کتاب آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول را در حافظه بلند مدت خود ثبت خواهید کرد .
 
محیطی مناسب درس خواندن
فراهم کردن محلی مخصوص مطالعه که از آرامش ، سکوت و نور کافی برخوردار باشد ، برای بالا بردن قدرت یادگیری بسیار ضروری است . هم چنین قبل از شروع به مطالعه تمام وسایلی را که برای خواندن کتاب آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول نیاز دارید اعم از کتاب ، دفتر ، ماژیک هایلایت ، جزوات درسی و غیره را در دسترس خود قرار دهید .
 
مطالعه نمونه سوالات امتحانی آموزش قرآن پایه هفتم متوسطه اول

یکی از موثر ترین روش ها برای تثبیت مباحث در ذهن و بیشتر آماده شدن برای امتحانات ، دانلود و مطالعه نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته یا مدارس دیگر بوده که می تواند نقاط قوت و ضعف دانش آموز را مشخص کند . به همین دلیل توصیه می کنیم برای دانلود نمونه سوالات امتحان آموزش قرآن هفتم متوسطه اول به مقاله زیر رجوع کنید .


تاریخ انتشار: 1399/07/16 || بازدیدها: 0
نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:پانل کاربران
فراموشی کلمه عبور
عضویت
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آمار سایت

» بازدید امروز : 15
» بازدید دیروز : 0
» بازدید هفتگی : 17
» بازدید ماهیانه : 93
» بازدید سالانه : 1390
» کل بازدیدها : 2660