مرکزاموزش کمال الدین :: آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم
Xگروه بین المللی HSE IRAN
گروه بین المللی ایمنی بهداشت
مرکزاموزش کمال الدین :: آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم
 
 

آخرین اخبار
راه اندازی اولین شبکه سراسری اموزش مجازی دروس
آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم
 


پانل کاربری
فراموشی کلمه عبور
عضویت
 


گزیده خبرها
 


سازمان های مرتبط
 


پربازدیدترین مطالب
 


نظر سنجی
 

 

 

   

مشروح جزئیات

» آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم

با استفاده از این فیلم آموزشی کتاب زبان انگلیسی پایه هفتم می‌توانید انگلیسی را به سادگی یاد گرفته و بر آن مسلط شوید. این ویدئی آموزشی بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی تهیه شده و با استانداردهای آموزش و پرورش هماهنگ است. در ویدئوی زبان پایه هفتم Workbook و Student book به صورت نکته‌ای حل شده و سوالات و تمرینات کتاب درسی به صورت کامل توضیح داده شده است. همچنین بخش Conversation به صورت فایل‌های صوتی در این بسته آموزشی موجود است. بنابراین مشکلی برای آشنایی با تلفظ صحیح کلمات نخواهید داشت. محتوای این ویدیو آموزشی زبان هفتم شما را از حل وسیله کمک درسی دیگر بی‌نیاز می‌کند.
سر فصل‌های فیلم آموزشی زبان هفتم
فصل ۱) My Name
فصل ۲) My Classmates
فصل ۳) My Age
فصل ۴) My Family
فصل ۵) My Appearance
فصل ۶) My House
فصل ۷) My Address
فصل ۸) My Favorite Food
صدا و تصویر ویدئو آموزشی انگلیسی پایه هفتم کیفیت مطلوبی دارد و حین مشاهده مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب زبان انگلیسی پایه هفتم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید فیلم آموزش ریاضی پایه هفتم را از مرکز آموزش مو به مو تهیه کنید.


» تاریخ انتشار : 1399/07/16
» بازدیدها : (0)
» نظرات : (0)
جدیدترین گزارشات


آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم

آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم

کتاب درسی زبان انگلیسی پایه هفتم اولین کتاب انگلیسی دانش آموزان در مقاطع درسی پیش رو است. این کتاب درسی، الفبای انگلیسی را به شما دانش آموزان عزیز آموزش خواهد داد. در این کتاب درسی بخش قابل توجهی از کلمات انگلیسی مهم با کاربری روزانه برای شما آورده شده است. بنابراین این کتاب از مهم‌ترین واحدهای درسی پایه هفتم است. به همین دلیل مرکز آموزشی مو به مو  با همکاری استاد علی سلیمانی جعفری همه مفاهیم، اصول، قواعد و دستور زبان، کلمات و جملات انگلیسی این کتاب را به برای شما به طور کامل آموزش داده است.

:: ادامه خبر

 
 
 
 
اخبار علمی جدید


آزمون نوبت اول قرآن پایه هفتم دبیرستان

دوست خوبم، نمونه سوالی که می بینید، یعنی آزمون نوبت اول قرآن پایه هفتم دبیرستان یاس نبی - دی 94 یکی از نمونه سوالات پایه هفتم در مقطع متوسطه دوره اول (دبیرستان) است که در ماه دی برگزار شده است. این آزمون در تاریخ 1394/10/13 برگزار شده است.

:: ادامه خبر

 
 
   
جستجوی اخبار
جستجو در محتوا   
 
 
   
وضعیت آب و هوا


 
 
   
اوقات شرعی
 
 
   
آلبوم های تصاویر
 
 
   
آمار سایت

» بازدید امروز : 18
» بازدید دیروز : 0
» بازدید هفتگی : 20
» بازدید ماهیانه : 96
» بازدید سالانه : 1393
» کل بازدیدها : 2663

 
 
   
   
  Copyright @ 2012 IranWebService.